Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Zabawa w podróży

Zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

Zabawa w podróży

Które dziecko nie nudzi się podczas długich podróży samochodem? Na szczęście marka Auzou ma na to sposób. Koniecznie sprawdźcie zestawy gier podróżniczych, zeszyty z naklejkami, kolorowanki, wydrapywanki i kompaktowe zestawy gier. Z takimi atrakcjami podróże, zarówno te małe, jak i te duże, upłyną bardzo szybko na kreatywnej i fantastycznej zabawie. Co ważniejsze, wszystkie te produkty doskonale sprawdzą się również podczas zabawy na miejscu, dlatego bardzo polecamy je na wszelkiego rodzaju wyprawy i wyjazdy z dziećmi.

Gry podróżnicze Auzou

Co znajdziecie w środku?

Zestawy gier podróżniczych to fantastyczne kolorowe zestawy gier i łamigłówek na planszach z dołączonym wymazywalnym flamastrem. Znajdzie wśród nich takie propozycje jak: labirynty, dopasowywanie w pary, kreślenia po śladzie, łączenie punktów i poszukiwanie różnic.  Zestawy dedykowane są dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, w ofercie Auzou znajdziecie wiele różnych zestawów tematycznych – każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie, czy Wasze dziecko jest teraz fanem dinozaurów, czy może jednorożców.

Zeszyty z naklejkami Auzou

Zajęcie dla małych rączek

Zeszyty z naklejkami Auzou to fantastyczne kreatywne zestawy, które świetnie sprawdzą się w trakcie podróży z dziećmi w wieku powyżej trzech lat. Z nimi dziecko może ćwiczyć swoją motorykę małą i świetnie się bawić. Do zeszytów z naklejkami dołączone są książeczki do uzupełniania, dzięki którym Wasze dziecko będzie mogło stworzyć swoją własną, unikatową bajkę lub opowieść, którą będziecie mogli później opowiadać sobie na dobranoc. Dzięki temu, że wszystko zebrane jest w wygodnej formie zeszytu, nie musicie obawiać się o to, że poszczególne elementy trudno będzie odnaleźć.

Kolorowanki i wydrapywanki Auzou

Kreatywna zabawa w podróży

Zestawy kolorowanek i wydrapywanek od Auzou świetnie zdadzą egzamin podczas wycieczki samochodem czy pociągiem. Dzieci zajmą się twórczą i kreatywną zabawą i nie będą skupiać się na trudach podróży. Zestawy przeniosą je w magiczny świat wyobraźni, dzięki czemu podróż upłynie szybko i przyjemnie. Kolorowanki i wydrapywanki to też świetna forma rozwijania umiejętności motoryki małej i ćwiczenia rączki od najmłodszych lat. Część kolorowanek przeznaczona jest dla maluchów już od 3 roku życia.

Gry i układanki Auzou

Kompaktowe gry, które możecie zabrać wszędzie

Niewielkie wymiary pudełka, duże elementy i fantastyczne, zabawne ilustracje to największe zalety gier marki Auzou. Dzięki temu możecie zabrać je ze sobą w każdą, nawet najdalszą podróż. Gry przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku (niektóre z nich nawet dla dwuletnich maluchów) i będą stanowić świetną rozrywkę w czasie podróży lub na wakacyjnym, czy weekendowym wyjeździe. Sprawdźcie koniecznie naszą grę Znajdź pary zwierzątek lub Drewniane memory Zwierzęta, gwarantują wiele cudownej zabawy.

Kolorowanki wodne Auzou

Pomysł na zabawę bez nadmiaru zbędnych akcesoriów

Wasze dzieci uwielbiają kolorować, ale zawsze pojawia się problem wszelkich akcesoriów plastycznych. Jeśli nie chcecie zabierać ze sobą zestawu kredek, flamastrów czy farbek marka Auzou ma dla Was cudowne rozwiązanie – kolorowanki wodne. Z nimi potrzebujecie jedynie odrobiny wody, po zmoczeniu pędzelka z kart kolorowanki zaczną wyłaniać się fantastyczne, kolorowe wzory. Kiedy karty wyschną kolorowankę można pokolorować ponownie. Zeszyt na spirali to kolejne ułatwienie, dzięki czemu cały zestaw jest bardzo wygodny i praktyczny – idealnie sprawdzi się w podróży. Kolorowanki wodne dedykowane są dla dzieci w wieku od trzeciego roku życia.