Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Zabawki dla roczniaka 1+

Zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

Zabawki dla roczniaka 1+

Odpowiednio dobrane zabawki dla najmłodszych odgrywają kluczową rolę w ich rozwoju. Jeśli chcemy, by maluchy, poza miło spędzonym, czasem czerpały również inne korzyści wpływające bezpośrednio na nabywanie nowych umiejętności i rozwój warto zapoznać się z propozycjami, które ma w swojej ofercie marka Auzou.

Zabawki dla maluszków

Jaką zabawkę wybrać?

Wybór odpowiedniej zabawki dla dzieci, które właśnie wyszły z etapu niemowlęctwa to zawsze trudne zadanie. Jaką zabawkę wybrać dla dziecka, które skończyło roczek? Co ucieszy 18 miesięcznego malucha? Na szczęście Auzou ma kilka ciekawych propozycji, które nie tylko będą dla dziecka fantastyczną rozrywką, ale również będą miały pozytywny wpływ na jego rozwój. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą układanek, puzzli i sorterów przeznaczonych dla dzieci w tym wieku.

Rozwijające zabawki dla roczniaka

Trenowanie motoryki, sensoryki i koordynacji

Odpowiednia zabawka dla rocznego dziecka to taka, która rozwija umiejętności malucha.  Dzięki zabawkom marki Auzou dzieci mogą odkrywać korzyści płynące z fantastycznej zabawy, ale również rozwijać swoje umiejętności motoryczne, logiczne myślenie, koordynację, czy sensorykę. Dbanie o te umiejętności jest kluczowe w całościowym i harmonijnym rozwoju każdego dziecka na początkowych etapach jego drogi rozwojowej..

Zabawki 12 mc+

Trening motoryki małej

Dzięki kreatywnej marce Auzou nawet roczne dziecko może spędzić miło czas podczas zabawy poprawiając jednocześnie swoje umiejętności motoryczne. Układanki, puzzle i sortery to rewelacyjne propozycje do ćwiczenia rączki i rozwoju umiejętności motoryki małej od najmłodszych lat. Dopasowywanie klocków i łączenie prostych puzzli to prawdziwa gratka dla maluszków. Dzięki dostosowaniu ich rozmiarem do małych rączek, możecie być pewni, ze maluchy nie napotkają żadnych trudności podczas zabawy.

Edukacyjne zabawki dla najmłodszych

Nauka przez zabawę

Puzzle i układanki to fantastyczne propozycje dla maluchów. Dzięki kolorowym wzorom oraz ilustracjom uroczych zwierzątek zabawa z nimi będzie bardzo atrakcyjna dla dzieci. Przy okazji możemy wykorzystać ją jako pretekst do nauki kształtów, kolorów i poznawania różnych zwierząt. W swojej ofercie Auzou posiada również układanki progresywne, dzięki którym możliwe jest dostosowanie poziomu skomplikowania do aktualnych umiejętności dzieci.

Bezpieczne materiały

Jakość na pierwszym miejscu

Zabawki Auzou wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Dzięki zastosowaniu drewna z certyfikatem FSC oraz bezpiecznych farb do produktów dla najmłodszych rodzice nie muszą się martwić o kwestie bezpieczeństwa. Istotne są również rozmiary elementów w zestawach przeznaczonych do zabawy dla dzieci od 12 miesiąca życia – są one na tyle duże, żeby zniwelować ryzyko połknięcia ich przez dziecko.