Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Prezent dla trzylatka

Zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

Prezent dla trzylatka 3+

W tej kategorii znajdziecie wiele propozycji na kreatywne i edukacyjne zabawki dla trzylatka, które świetnie nadadzą się na prezent, czy drobny upominek. Puzzle, układanki, kolorowanki wodne, kolorowanki klasyczne, gry podróżnicze, gry planszowe i zestawy magnesów to gwarancja miło spędzonego czasu i świetnej zabawy.

Gry i puzzle dla trzylatka

Pomysł na prezent

Gry i puzzle od Auzou poza atrakcyjnym dla dzieci wyglądem i doskonałą jakością wykonania wyróżniają się również dostosowaniem swoich produktów do możliwości i umiejętności maluchów właśnie w tym wieku. Dzięki temu, wspólne rodzinne rozgrywki będą przyjemnością, a prezentowane gry będą stanowić świetny upominek. Niezależnie od tego, czy szukacie prezentu na urodziny, święta, czy prezentu bez okazji – koniecznie zwróćcie uwagę na propozycje gier od Auzou.

Kolorowanki dla trzylatka

Drobny upominek do walki z nudą

Auzou posiada w swojej ofercie wiele różnych rodzajów kolorowanek. Począwszy od klasycznych kolorowanek w formie książki, poprzez kolorowanki w zeszycie na sprężynce z dołączonym zestawem kredek, wydrapywanki, aż po wielorazowe kolorowanki wodne, do których dzieci nie potrzebują żadnych dodatkowych akcesoriów poza odrobiną wody. Z tymi produktami dzieci z przyjemnością spędzą długie godziny na samodzielnej zabawie, jest to też świetny pomysł na prezent dla trzylatka.

Prezenty rozwijające kreatywność

Zestawy kreatywne i DIY Auzou

Nawet trzylatki mogą pozwolić sobie na wyrażenie siebie w sposób twórczy. Dla tych kreatywnych maluchów marka Auzou przygotowała wiele cudownych produktów, jak między innymi zestawy do dekorowania masek, zestawy plastyczne z kredkami i flamastrami, pastelowa modelina, zestaw do projektowania ubioru czy zestaw kreatywne dinozaury. To świetny pomysł na kreatywny prezent dla małego artysty.

Prezent dla przedszkolaka

Walory edukacyjne zabawek Auzou

Dobra zabawa powinna łączyć się również z nauką, dzięki temu maluchy mogą w trakcie rozrywki zdobywać i pracować nad umiejętnościami, które będą przydatne w kolejnych etapach ich rozwoju. Z zabawkami od Auzou nawet trzylatki mogą uczyć się podczas zabawy, poznawać nowe zwierzątka, kształty, kolory i pracować nad zapoznaniem się z codziennymi rytuałami. Mogą też opanowywać nowe umiejętności i szlifować te, które już posiadają. Bardzo istotną rolę odgrywa tutaj praca nad motoryką małą, skupieniem, zdolnościami manualnymi oraz kreatywnością. Wszelkie naklejki, zestawy magnesów to świetne pomysły na edukacyjny prezent dla przedszkolaka.

Gry podróżnicze Auzou

Prezent dla małego odkrywcy

Dzięki dużemu wyborowi gier podróżniczych Auzou z dołączonym do nich wymazywalnym flamastrem oraz kompaktowych zestawów naklejek na planszach o różnych tematykach trzylatki mogą uczyć się przez zabawę. Takie prezenty przynoszą najwięcej korzyści, więc jeśli szukacie prezentu dla dziecka powyżej trzeciego roku życia, który pasjonuje się odkrywaniem otaczającego je świata, koniecznie musicie zerknąć na praktyczne i wygodne zestawy gier podróżniczych i naklejek od Auzou.