Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Zabawki zrób to sam (DIY)

Zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

Zabawki zrób to sam (DIY)

Kategoria zabawek DIY to jedna z najbogatszych kategorii produktowych marki Auzou. Znajdziecie w niej zestawy dzięki którym dzieci w różnym wieku będą mogły własnoręcznie stworzyć piękne przedmioty, czy to na użytek własny, czy na prezent. Część z produktów marki będzie również fantastycznym wyborem na własnoręcznie przygotowane ozdoby do pokoju dziecięcego. Warto zapoznać się również z biżuterią DIY – to świetny pomysł na prezent dla każdej małej elegantki.

Biżuteria dla dzieci Auzou

Zabawa DIY dla starszaka

W ofercie marki Auzou znajdziecie wiele fantastycznych propozycji zestawów do samodzielnego wykonania kolorowej, uroczej biżuterii. Większość zestawów przeznaczona jest dla dzieci od 5 do 7 roku życia. Gwarantują świetną zabawę i zapoznanie z różnymi technikami biżuteryjnymi. Dzieci będą mogły samodzielnie wykonać zestawy biżuterii, bransoletki, zawieszki i pierścionki, a później z dumą je nosić, mogą oczywiście przygotować je i podarować w prezencie najbliższym. Te różnorodne zestawy DIY do tworzenia biżuterii pozwolą zająć dziecko na dłuższą chwilę i popracować trochę nad kreatywnością i zdolnościami manualnymi. Każda wielbicielka błyskotek znajdzie wśród nich coś dla siebie.

DIY przestrzenne zabawki

Zabawa figurkami DIY

Dzięki niektórym zestawom DIY dzieci w wieku od 5 do 7 lat mogą wykonać swoje unikatowe, kolorowe figurki i zaprosić je do wspólnej zabawy. Z zestawami DIY maluchy będą mogły stworzyć na przykład swoje własne stado zwierzątek i ozdobić je futerkowymi naklejkami, stworzyć papierowe księżniczki i wyprawić im przepiękny bal oraz zająć się tworzeniem przestrzennych figurek dinozaurów. Te zestawy fantastycznie wpływają na rozwój motoryki małej i twórcze myślenie. Rozwijają również zmysł przestrzenny, kreatywne myślenie i świetnie nadają się do odgrywania scenek i zabawy z najbliższymi, czy też koleżankami i kolegami.

DIY pomysł na przebranie dla dziecka

Poznaj nasze zestawy

W ofercie marki Auzou znajdziecie również zestawy kreatywne do wykonania masek DIY. Te produkty zainspirują dzieci do stworzenia przebrania na przykład na bal przebierańców, albo będą stanowić świetny pomysł na jego ulubioną zabawę w naśladowanie. Z nimi maluchy mogą zmienić się w super bohatera, uroczą koalę, księżniczki z różnych zakątków świata oraz piękne, kolorowe zwierzątka.  Oprócz masek, znajdziecie tu również skrzydła wróżki oraz opaskę jednorożca. Świetna zabawa gwarantowana!

DIY ozdoby do pokoju dziecięcego

Sprawdź propozycje Auzou

Pośród produktów Auzou znajdziecie również fantastyczne zestawy kreatywne, dzięki którym starszaki będą mogły własnoręcznie wykonać piękne ozdoby do ich pokoju dziecięcego.  Znajdziecie tu między innymi Zestaw kreatywny Małe Diamenty, dzięki któremu powstaną piękne diamentowe obrazy z motywem liska i jednorożca, Zestaw do zrobienia kwiatowych świeczników, dzięki któremu siedmiolatki pod okiem rodziców będą mogły przygotować swoje pierwsze świece i ozdobić płatkami suszonych kwiatów. Z takimi zabawkami dzieci mogą rozwijać swoją kreatywność oraz wyczarować własnoręcznie piękne przedmioty, co stanie się nie tylko wspaniałym wyzwaniem, ale również niesamowitą przygodą.

Pomysły na własnoręcznie wykonane prezenty

Dziecięce rękodzieło DIY

Z zestawami DIY od Auzou otrzymasz wszystko, co będzie potrzebne Twojemu dziecku, by w domowym zaciszu przygotować prawdziwy warsztat artystyczny. Nie będziecie potrzebować już niczego więcej – kreatywne zestawy DIY od Auzou zawierają wszystko, co przyda się do wykonania małego dzieła sztuki lub prezentu dla najbliższych. Z zestawami DIY dzieci będą mogły własnoręcznie wykonać między innymi papierowy bukiet kolorowych kwiatów, czy piękne breloczki z pikseli z motywem kosmicznym i następnie podarować je rodzinie lub znajomym.