Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Zabawki dla dwulatka 2+

Zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

Zabawki dla dwulatka 2+

Zabawki dla dwulatka – sprawdźcie fantastyczne propozycje od marki Auzou. Wśród nich znajdziecie puzzle, układanki oraz zeszyty z kolorowymi, geometrycznymi naklejkami. Gwarantujemy, że zabawie nie będzie końca, a maluchy będą zachwycone!

Zabawki dla dzieci od drugiego roku życia

Jaką zabawkę wybrać?

Wybór odpowiedniej zabawki dla ciekawskich dwulatków może być trudnym zadaniem. Ale wystarczy sprawdzić propozycje marki Auzou, by znaleźć ciekawe produkty, które nie tylko będą dla dziecka fantastyczną rozrywką, ale również będą miały pozytywny wpływ na jego rozwój. Najlepsze zabawki to te, dzięki którym maluchy mogą rozwijać swoją motorykę małą, koordynację, skupienie i logiczne myślenie. Warto zwrócić uwagę na te cechy poszukując odpowiedniej zabawki dla dwulatka.

Trening motoryki małej

Ważny element rozwoju każdego dziecka

Układanki, puzzle i zeszyty z geometrycznymi naklejkami, to fantastyczne propozycje do ćwiczenia rączki i rozwój motoryki małej od najmłodszych lat. Dopasowywanie klocków, łączenie kilkuelementowych puzzli i odklejanie i naklejanie naklejek – to prawdziwa gratka dla dwulatków, mająca niebagatelny wpływ na ich całościowy rozwój. A to właśnie na harmonijnym rozwoju rodzicom dwulatków zależy najbardziej.

Zabawki edukacyjne dla dwulatka

Zabawa i nauka w jednym

Puzzle i układanki Auzou to zabawki bardzo wskazane dla dzieci w wieku dwóch lat i nieco starszych. Dzięki kolorowym wzorom oraz ilustracjom, zabawa z nimi będzie bardzo atrakcyjna dla dzieci. W swojej ofercie Auzou posiada układanki drewniane, puzzle, pierwsze zeszyty z naklejkami dostosowane do umiejętności i możliwości dwulatków, dzięki którym maluchy będą mogły poznawać kształty, tworzyć rozwijać swoją spostrzegawczość i poznawać różne gatunki zwierząt właśnie za pośrednictwem zabawy, czyli najbardziej efektywnego sposobu na naukę.

Zabawki rozwijające kreatywność

Dobra zabawa przede wszystkim

Kreatywność to cecha, którą warto pielęgnować od najmłodszych lat. Dzięki Zeszytom z naklejkami od Auzou nawet dwulatki będą mogły puścić wodzę fantazji i realizować się podczas twórczej zabawy. Naklejki to świetna forma zabawy, ponieważ poza rozwojem kreatywności wspomaga również prawidłowy chwyt i zapewnia rozwój motoryki małej podczas ćwiczeń paluszków i nadgarstków. Sprawdźcie koniecznie zestawy moje pierwsze naklejki, w których uroczy renifer lub pingwinek zabierze Wasze dzieci na wspólną, kreatywną przygodę.

Bezpieczne materiały

Jakość na pierwszym miejscu

Nie musicie martwić się o bezpieczeństwo Waszych pociech, wszystkie produkty Auzou wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, bezpiecznych i nietoksycznych. Dzięki zastosowaniu drewna z certyfikatem FSC i używaniu bezpiecznych farb na bazie wody w przypadku zabawek drewnianych możecie być spokojni i pozwolić Waszym maluchom na beztroską zabawę.