Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Prezent dla pięciolatka

Zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

Prezent dla pięciolatka 5+

Odpowiednie prezenty dla dzieci w wieku od pięciu lat, to przede wszystkim takie, które odpowiadają ich dziecięcym pasjom i preferencjom. Niezależnie od tego, czy dziecko obecnie przeżywa fascynację światem zwierząt, magicznym światem jednorożców czy wróżek, czy międzygalaktycznymi podróżami – wśród produktów Auzou znajdziecie idealny prezent dla każdego pięciolatka.

Wydrapywanki i kolorowanki Auzou

Kreatywny prezent dla pięciolatka

Jak spędzić czas w sposób najbardziej kreatywny – z kolorowankami i wydrapywankami marki Auzou. Wiele ciekawych wzorów czeka na najmłodszych, by przenieść ich do krainy fantazji i bajkowego świata np. Wydrapywanka Magiczny świat lub Wydrapywanka Zaczarowane zwierzątka. Kolorowanki i wydrapywanki to świetna propozycja na prezent, który przyczyni się do rozwoju motoryki małej. Znajdziecie tu wzory i zestawy, które z pewnością, niezależnie od upodobań, spodobają się Waszemu dziecku.

Idealny prezent dla pięciolatka

Zestawy zrób to sam, czyli DIY z Auzou

Dzięki kreatywnym zestawom DIY od Auzou dzieci będą mogły stworzyć własnoręcznie piękne przedmioty. Radość przyniesie nie tylko sama praca nad projektem, ale również fakt, że można wykorzystywać go w późniejszej zabawie, czy stworzyć z niego element wystroju dziecięcego pokoju. Z zestawami DIY od Auzou już pięciolatki będą mogły wykonać miedzy innymi piękny bukiet z papierowych kwiatów, magiczne skrzydła wróżki, czy różnego rodzaju zawieszki i elementy dekoracyjne. Zestawy DIY wspaniale sprawdzają się w roli kreatywnego prezentu dla pięciolatka.

Zestawy artystyczne Auzou

Kreatywne prezenty dla dzieci od piątego roku życia

Marka Auzou stawia kreatywną zabawę na pierwszym miejscu, dzięki temu w swojej ofercie posiada dużo fantastycznych zestawów artystycznych. Z nimi nawet pięciolatki mogą przygotować niesamowite projekty artystyczne. Znajdziecie tu wiele możliwości świetnych prezentów, które pozwolą na stworzenia kreatywnych masek, czy niesamowitych ozdób do dziecięcego pokoju. Zestawy artystyczne, to bardzo trafione prezenty dla twórczych pięciolatków, które dzięki nim mogą rozwijać swój zmysł estetyczny i kreatywność.

Biżuteria DIY Auzou

Prezenty dla małych elegantek

Zestawy DIY to nie tylko piękne dekoracje, własnoręcznie wykonane maski czy elementy wystroju dziecięcego pokoju. Są to również fantastyczne zestawy biżuterii.  To wiele produktów, które sprawią radość małym elegantkom i zadbają o ich kreatywność i rozwój umiejętności manualnych. Znajdziecie tu zestawy, dzięki którym może powstać na przykład piękny, kolorowy naszyjnik z pomponikami. Po otrzymaniu takiego prezentu każde dziecko będzie chciało natychmiast przystąpić do kreatywnej zabawy, by niebawem cieszyć się wykonaną własnoręcznie biżuterią.

Zabawki sensoryczne Auzou

Sensoryczne zabawy kreatywne dla pięciolatka

Dzięki zestawom kreatywnym Auzou, pięciolatki mogą podczas kreatywnej zabawy pracować z różnymi technikami plastycznymi i kreatywnymi oraz tworzyć swoje dzieła sztuki z wykorzystaniem materiałów o różnych fakturach. Takie zabawy są szczególnie polecane, jeśli chcemy podarować dziecku prezent, który będzie rozwijał sensorykę naszego pięciolatka. Świetnym pomysłem do realizacji tego celu jest Zestaw do dekorowania Drewniane zwierzątka, dzięki któremu dzieci będą mogły ozdabiać drewniane figurki przy pomocy naklejek z futerkiem oraz stworzyć papierowe ozdoby przestrzenne, które przydadzą się podczas późniejszej zabawy.