Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Zabawki edukacyjne

Zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

Zabawki edukacyjne

Twoje dziecko to mały odkrywca – świetnie się składa! W kategorii Zabawki edukacyjne znajdziecie wiele ciekawych propozycji zabawek, które uczą przez zabawę. Z nimi Twoje dziecko może odkrywać, uczyć się, rozwijać swoje umiejętności w przystępnym wydaniu, dostosowanym do jego wieku. Z różnymi propozycjami od marki Auzou, Twoje dziecko może rozwijać słownictwo, zdobywać wiedzę na interesujące je tematy, ćwiczyć motorykę małą i podstawowe umiejętności, które przydadzą się mu na wszystkich późniejszych etapach rozwoju. Nauka przez zabawę to najlepsza droga do rozbudzenia pasji i chęci do zdobywania wiedzy u dzieci.

Poznaj zwierzątka z Auzou

Zabawki edukacyjne dla maluchów

Dzięki zabawnym zestawom naklejek, kolorowanek  i magnesów w tematyce zwierzątek Twoje dziecko może poznawać nowe gatunki zwierząt i uczyć się o miejscach ich występowania. Świetna zabawa i nauka w jednym! Najważniejsze jest dopasowanie zabawek edukacyjnych dla maluchów do wieku i możliwości dziecka. Na samym początku przygody z zabawkami edukacyjnymi świetnie sprawdzą się zestawy proponowane przez markę Auzou, niektóre z nich dedykowane są dla dzieci już od trzeciego roku życia, dzięki temu nawet maluchy mogą poszerzać swoją wiedzę i przenieść się do egzotycznej dżungli, poznawać zwierzątka żyjące na farmie, czy zwierzątka domowe. Z nimi mogą również poszerzać słownictwo, ćwicząc przy okazji motorykę małą.

Zabawki edukacyjne dla przedszkolaka

Cyfry, kształty i kolory

Przedszkolaki najlepiej przyswajają wiedzę podczas angażującej wiele zmysłów zabawy – a gdyby tak rozpocząć naukę kształtów, cyfr i literek z zestawami magnesów od Auzou? To fantastyczny pomysł na pełną kolorów i uroczych postaci zabawę, które nie będzie tylko rozrywką, ale będzie spełniać o wiele ważniejszą funkcję – pozwoli maluchom na zdobicie wiedzy, która przyda im się na późniejszych etapach rozwoju. Z zestawami magnesów dzieci mogą również ćwiczyć motorykę małą, która bardzo dobrze wpływa na całościowy, harmonijny rozwój.

Nauka przez zabawę

Zabawa w codzienność

Fantastyczną propozycją dla dzieci w wieku przedszkolnym są również zabawki edukacyjne dotyczące codziennych czynności. Z tymi zestawami magnesów i naklejkami maluchy mogą zapoznawać się z codziennym rytuałami, uczyć się dobierać odpowiednie do stroje do panującej pogody, te umiejętności przydadzą się na etapie budowania poczucia bezpieczeństwa i samodzielności. Z tymi zabawkami możemy oswoić dzień i wszystkie zmiany, które pojawią się w życiu małego człowieka, który na przykład niebawem wybiera się do przedszkola.

Zabawki edukacyjne dla starszaków

Mały odkrywca

Świetną propozycją dla starszych dzieci są zabawki edukacyjne, z którymi mogą rozwijać swoją fascynację otaczającym je światem i chłonąć wiedzę. Bardzo polecamy na przykład mapę świata z naklejkami wielokrotnego użytku, dzięki której dzieci będą mogły poznać najdalsze zakątki planety, poznać żyjących tam ludzi oraz zwierzęta. Z pewnością taka zabawka stanie są początkiem do głodu wiedzy i nawet czterolatki z przyjemnością będą dalej zgłębiać temat panującej na świecie różnorodności.