Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Zabawki dla pięciolatka 5+

Zabawki kreatywne dla Twojego dziecka

Zabawki dla pięciolatka 5+

Odpowiednie zabawki dla dzieci od pięciu lat, to przede wszystkim takie, które pozwalają podążać za  kształtującymi się właśnie dziecięcymi pasjami i preferencjami młodych użytkowników. Niezależnie od tego, czy dziecko obecnie przeżywa fascynację światem zwierząt, magicznym światem jednorożców i wróżek, czy międzygalaktycznymi podróżami – każdy pięciolatek znajdzie tu dla siebie coś ciekawego.

Wydrapywanki i kolorowanki Auzou

Kreatywna zabawa dla pięciolatka

Jak spędzić czas w sposób najbardziej kreatywny – z kolorowankami i wydrapywankami od marki Auzou. Wiele ciekawych wzorów czeka na najmłodszych, by przenieść ich do krainy fantazji i bajkowego świata np. Wydrapywanka Magiczny świat lub wydrapywanka Zaczarowane zwierzątka. Kolorowanki i wydrapywanki to świetna propozycja, która przyczyni się do rozwoju motoryki małej i sprawdzi się podczas ćwiczeń rączki pięciolatka. Znajdziecie tu wzory i zestawy, które z pewnością, niezależnie od upodobań, spodobają się Waszemu dziecku.

Zestawy DIY

Zrób to sam z Auzou

Dzięki kreatywnym zestawom DIY od Auzou dzieci będą mogły stworzyć własnoręcznie piękne przedmioty. Radość przyniesie nie tylko sama praca nad projektem, ale również fakt, że można wykorzystywać go w późniejszej zabawie, czy stworzyć z niego element wystroju dziecięcego pokoju. Z zestawami DIY od Auzou już pięciolatki będą mogły wykonać miedzy innymi piękny bukiet z papierowych kwiatów, magiczne skrzydła wróżki, czy różnego rodzaju zawieszki i elementy dekoracyjne (Zestaw artystyczny brokatowe rybki oraz Zestaw kreatywny Magiczny świat). Świetna zabawa gwarantowana!

Zestawy artystyczne

Kreatywność na pierwszym miejscu

Marka Auzou stawia kreatywną zabawę na pierwszym miejscu, dzięki temu, w swojej ofercie posiada dużo fantastycznych zestawów artystycznych, dzięki którym nawet pięciolatki mogą przygotować niesamowite projekty artystyczne. Znajdziecie tu wiele możliwości stworzenia kreatywnych masek, które mogą też stać się świetną inspiracją na przebranie na bal karnawałowy, są to między innymi: Maski DIY księżniczki, Maska Jednorożec DIY czy Zestaw artystyczny do zdobienia Maski świata.

Biżuteria Auzou

Zestawy dla małych elegantek

Zestawy DIY to nie tylko piękne dekoracje, własnoręcznie wykonane maski czy elementy wystroju. Zestawy biżuterii to wiele produktów, które sprawią radość małym elegantkom i zadbają o ich kreatywność i rozwój umiejętności manualnych. Znajdziecie tu zestawy, dzięki którym może powstać na przykład piękny, kolorowy naszyjnik z pomponikami. Wszystkie zestawy biżuterii zostały zaprojektowane w taki sposób, by były w nich wszystkie elementy niezbędne do wykonania ozdób z danego zestawu oraz instrukcja krok po kroku jak wykonać dany biżuteryjny projekt. Dzięki temu, dzieci od razu mogą przystępować do kreatywnej zabawy i cieszyć się wykonaną własnoręcznie biżuterią.

Zabawki sensoryczne Auzou

Sensoryczne zabawy kreatywne dla pięciolatka

Dzięki zestawom kreatywnym Auzou, pięciolatki mogą podczas kreatywnej zabawy pracować z różnymi technikami plastycznymi i kreatywnymi oraz tworzyć swoje dzieła z wykorzystaniem materiałów o różnych fakturach. Takie zabawy są szczególnie polecane, jeśli chcemy zadbać o rozwój sensoryczny, który jest jednym z ważniejszych elementów całościowego rozwoju każdego dziecka. Świetnym pomysłem do realizacji tego celu jest Zestaw do dekorowania Drewniane zwierzątka, dzięki któremu dzieci będą mogły ozdabiać drewniane figurki przy pomocy naklejek z futerkiem oraz stworzyć papierowe ozdoby przestrzenne, które przydadzą się podczas późniejszej zabawy.