Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Jakie zabawki dla dziecka zabrać ze sobą na wakacje? – 5 najlepszych propozycji od Auzou

Kreślenie po śladach - Labirynty w dżungli

Jakie zabawki dla dziecka zabrać ze sobą na wakacje? – 5 najlepszych propozycji od Auzou

cze 30, 2023 | Blog

Wakacje to doskonały czas na spędzanie czasu z rodziną i odkrywanie nowych miejsc. Jednak podróż z dziećmi może być wyzwaniem, szczególnie jeśli chodzi o wypełnienie im czasu w trakcie długiej drogi. Dlatego warto zabrać ze sobą kilka odpowiednich zabawek, które zagwarantują rozrywkę i edukację w trakcie podróży. W tym artykule przedstawimy 5 najlepszych propozycji zabawek na podróż z dzieckiem od Auzou – francuskiej marki kreatywnej oferującej wysokiej jakości zabawki dla dzieci, które fantastycznie rozwijają ich potencjał twórczy i artystyczny.

20 gier i łamigłówek Na wakacjach

20 gier i łamigłówek Na wakacjach Auzou
20 gier i łamigłówek Na wakacjach Auzou

Ten zestaw to doskonały towarzysz podróży dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawiera 20 różnorodnych gier, takich jak łamigłówki, labirynty i wykreślanki. Dzięki temu maluchy nie tylko będą się świetnie bawić, ale także rozwijać swoje umiejętności logicznego myślenia i spostrzegawczości. Zestaw jest poręczny i niewielki, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w trakcie podróży samochodem czy samolotem. Dzięki dołączonemu do zestawu wymazywalnemu flamastrowi zabawka jest wielorazowa, dzięki czemu może służyć dziecku nie tylko w trakcie samej podróży, ale również podczas samych wakacji.

50 kolorowanek wraz z kredkami Zwierzęta

Zestaw 50 kolorowanek wraz z kredkami Zwierzęta
50 kolorowanek wraz z kredkami Zwierzęta

Jeśli Twoje dziecko kocha rysować i malować, ten zestaw kolorowanek będzie idealny. Zawiera aż 50 różnorodnych ilustracji przedstawiających urocze zwierzęta. Do zestawu dołączone są także kredki umieszone w praktycznych przegródkach, co oznacza, że maluch może od razu rozpocząć swoje artystyczne przygody i nie martwić się pakowaniem dodatkowych akcesoriów plastycznych. Oprócz rozwijania kreatywności, malowanie wzmacnia także motorykę małą dziecka. To świetna zabawa na długie godziny podróży!

Zestaw magnesów Pojazdy

Zestaw magnesów "Pojazdy" Auzou
Zestaw magnesów „Pojazdy” Auzou

Dla małych fanów samochodów, samolotów i innych pojazdów ten zestaw magnesów będzie strzałem w dziesiątkę. Zawiera on różnorodne pojazdy, które można przyklejać do dołączonych do zestawu magnetycznych plansz. Dzieci mogą tworzyć własne scenariusze i odgrywać przygody swoimi ulubionymi pojazdami. Dzięki sprytnemu opakowaniu ułatwiającemu zabawę w podróży nie będziecie musieli martwić się zgubieniem magnesów. Plansze magnetyczne przyczepiają się do wieczka opakowania. Dolna cześć pudełka to idealna szufladka na magnesy. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko ma cały zestaw w zasięgu ręki i swobodnie może rozpoczynać zabawę. Zabawa magnesami rozwija wyobraźnię i zdolności manualne dziecka.

Zestaw naklejek Ocean

Zestaw naklejek Ocean
Zestaw naklejek Ocean

Jeśli w trakcie wakacji spędzonych nad morzem chcesz wprowadzić dziecko w magiczny świat oceanu, ten zestaw naklejek będzie doskonałym wyborem. Zawiera on różnorodne naklejki przedstawiające kolorowe, morskie stworzenia. Dzieci mogą tworzyć swoje własne podwodne sceny i opowiadać niesamowite historie. Ta kreatywna zabawa pomoże rozwinąć wyobraźnię i zdolności artystyczne dziecka. Dzięki niewielkim rozmiarom ten zestaw zmieści się do każdego bagażu podręcznego!

200 połyskujących naklejek z planszami Wróżki

200 połyskujących naklejek z planszami Wróżki Auzou
200 połyskujących naklejek z planszami Wróżki Auzou

Jeśli Twoje dziecko marzy o magicznym świecie wróżek, ten zestaw naklejek z pewnością je oczaruje. Zawiera on aż 200 połyskujących naklejek, które można przyklejać do plansz z ilustracjami przedstawiającymi wróżki i ich krainę. Dzieci mogą tworzyć własne magiczne historie i opowieści. Ta zabawa nie tylko rozwija kreatywność, ale także zachęca do tworzenia opowieści i rozwijania zdolności narracyjnych dziecka.

Zabawki Auzou na podróż z dzieckiem

Zabawki marki Auzou to doskonały wybór dla dzieci podczas podróży, ponieważ nie tylko zapewniają rozrywkę, ale także rozwijają umiejętności każdego malucha. W trakcie podróży często dysponujemy bardzo ograniczonym bagażem, dlatego warto tę niewielką ilość miejsca wykorzystać w sposób jak najbardziej efektywny. Produkty wspomniane w naszym artykule doskonale nadają się do zabawy w trakcie podróży, ponieważ są poręczne, łatwe do przenoszenia i zapakowania, a przede wszystkim zapewniają wiele godzin rozrywki. Jeśli chcecie poznać więcej propozycji zerknijcie tutaj. Nie tylko zatrzymają uwagę dziecka, ale także pobudzą jego wyobraźnię, kreatywność i rozwiną umiejętności manualne oraz spostrzegawczość.

Podsumowując, podczas wakacyjnych podróży warto zadbać o odpowiednią rozrywkę dla dzieci. Zabawki marki Auzou są idealnym wyborem dla dzieci w różnym wieku. Dzięki temu, niezależnie czy na pokładzie mamy malucha, czy starszaka – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wybierając produkty marki Auzou, z pewnością stworzysz niezapomniane wspomnienia i zapewnisz dziecku ciekawą rozrywkę w trakcie wakacyjnych podróży.

Najnowsze wpisy

Zabawy rozwijające spostrzegawczość dzieci – Top 4 gier od Auzou

Zabawy rozwijające spostrzegawczość dzieci – Top 4 gier od Auzou

W świecie pełnym ekranów i rozproszeń ważne jest, aby angażować dzieci w aktywności, które stymulują ich zdolności poznawcze i rozwijają spostrzegawczość. Auzou, francuska marka oferująca produkty edukacyjne dla dzieci, proponuje szereg fascynujących gier, które nie...

Wydrapywanki Auzou: Rozwój Kreatywności i Motoryki Dziecięcej

Wydrapywanki Auzou: Rozwój Kreatywności i Motoryki Dziecięcej

Wydrapywanki to niezwykła forma zabawy, która dostarcza dzieciom zarówno rozrywki, jak i edukacyjnych korzyści. Marka Auzou doskonale zdaje sobie z tego sprawę, oferując szeroki wybór wydrapywanek, które zachęcają dzieci do kreatywnego wyrażania siebie oraz ćwiczenia...