Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

Jak sprawić że powrót do szkoły będzie przyjemniejszy?

Jak sprawić że powrót do szkoły będzie przyjemniejszy?

wrz 29, 2023 | Blog

Kończy się wrzesień, a to oznacza tylko jedno – pierwszy miesiąc nauki za nami! Jednakże, zamiast patrzeć na to z perspektywy typowych podręczników i lekcji matematyki, chcielibyśmy Was zainspirować czymś nieco bardziej ekscytującym: zabawkami, które są nie tylko wspaniałą rozrywką, ale również pomagają w nauce. Dzisiejszy wpis będzie odkrywał fascynujący świat kreatywnych zabawek edukacyjnych, które nie tylko bawią, ale także uczą.

Układanka magnetyczna Kosmos

Wśród naszych ulubionych pomocy naukowych są zestawy magnetycznych układanek, jak na przykład Układanka magnetyczna Kosmos, która uczy i zaznajamia dziecko z tematyką planet, kosmosu, rozwija ciekawość świata.

Układanka magnetyczna Kosmos Auzou
Układanka magnetyczna Kosmos Auzou

Tablica magnetyczna dwustronna do pisania

Doskonałym dopełnieniem wyposażenia dziecięcego pokoju po powrocie do szkoły będzie oferowana przez Auzou tablica magnetyczna dwustronna do pisania – z jednej strony jest magnetyczna, co pozwala na bardziej ekspresyjną zabawę magnetycznymi układankami, a z drugiej strony to tradycyjna tablica do pisania i rysowania dołączoną do zestawu kredą.

Magnesy Literki i Cyferki

Do tablicy proponujemy Magnetyczne Literki i Cyferki, które zaciekawią młodsze rodzeństwo i pozwolą na wspólną zabawę połączoną z nauką.

Gry logiczne

Oprócz tego, gry logiczne i łamigłówki są doskonałym wyborem dla dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności logicznego myślenia. Gry takie jak dostępne w Auzou Warcaby nie tylko zapewniają godziny świetnej zabawy, ale również pomagają w rozwijaniu umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia analitycznego.

Gra Warcaby Auzou
Gra Warcaby Auzou

Poznaję świat

Nie możemy zapomnieć także o zestawach pomocnych w nauce przyrody lub geografii, które pozwalają dzieciom odkryć fascynujący świat dookoła nas. Poznawanie mieszkańców innych kontynentów, zaznajomienie się z Mapą Świata, a to wszystko w atrakcyjnej i przystępnej formie naklejek wielokrotnego użytku.

Mapa świata z naklejkami wielokrotnego użytku
Mapa świata z naklejkami

Nauka przez zabawę

Pamiętajcie, że zabawa jest kluczowym elementem nauki. Dlatego pamiętajcie żeby po powrocie z wakacji do szkoły nie rezygnować z zabawy, ale korzystać z zabawek wspierających naukę. Wspierają one rozwój umysłowy, ucząc jednocześnie, że nauka może być niezwykle ekscytująca. Dzięki nim dzieci mogą rozwijać swoją ciekawość i pasję do odkrywania świata.

Mamy nadzieję, że Wasze dzieci pokochają naukę tak samo jak my, dzięki tym fascynującym zabawkom. W końcu, najlepsze lekcje są te, które uczą i bawią jednocześnie!

Poznajcie wszystkie zabawki edukacyjne Auzou i życzymy wspaniałej zabawy i nauki!

Najnowsze wpisy

Odkryj Kreatywną Magię Zestawów DIY Biżuterii Auzou dla Dzieci

Odkryj Kreatywną Magię Zestawów DIY Biżuterii Auzou dla Dzieci

Czy Twoje dziecko uwielbia tworzyć, eksperymentować i odkrywać nowe rzeczy? Zestawy DIY biżuterii marki Auzou to idealna propozycja dla małych artystów, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne w zabawny i interaktywny sposób. Nie tylko są one...