Kreatywne zabawki dla Twojego dziecka

3 propozycje na zabawy w podróży dla dzieci

Kreślenie po śladach - Labirynty w dżungli

3 propozycje na zabawy w podróży dla dzieci

cze 14, 2023 | Blog

Podróżowanie z dzieckiem to nie lada wyzwanie. Trzeba zadbać o wiele szczegółów, aby podróż była dla malucha przyjemna i bezstresowa. Jednym z kluczowych elementów jest wybór odpowiedniej zabawki, która zajmie małych podróżników. Zabawy podróżne dla dzieci powinny nie tylko zająć dziecko na dłuższą chwilę, ale również posiadać pozytywny wpływ na jego rozwój. W tym artykule przedstawimy 3 zestawy gier, które świetnie sprawdzą się podczas wakacyjnych i weekendowych wyjazdów. Wszystkie z nich posiadają wymazywalny flamaster, by świetna zabawa trwała w nieskończoność!

Rozrywka w podróży dla dziecka – co wybrać?

Jeśli staracie się ograniczyć bagaż pakowany na Wasz rodzinny wyjazd – świetną propozycją dla Was mogą okazać się właśnie zestawy gier i łamigłówek od Auzou. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieszczą się do każdego plecaka małego podróżnika. Zapewniają wiele godzin zabawy, a dzięki temu, że są wielorazowe posłużą Wam na naprawdę długo.

Coś dla małych odkrywców –„20 gier i łamigłówek – Dookoła świata”

Zestaw „Dookoła świata” to 20 gier i łamigłówek, do zabawy idealne wpisujący się w klimaty podróżowania. Zestaw ten składa się z różnorodnych gier, które jednocześnie pozwolą dziecku na rozwijanie sprytu i logicznego myślenia.

W zestawie znajdują się m.in. wykreślanki, labirynty, gry słowne i wiele innych. Każda z nich została zaprojektowana tak, aby rozwijać umiejętności poznawcze i logiczne dziecka, a jednocześnie dostarczać mu rozrywki podczas podróży samolotem czy samochodem. Świetnie sprawdzą się jako rozrywka w czasie podróży dla sześciolatka.

20 gier i łamigłówek Dookoła świata Auzou
20 gier i łamigłówek Dookoła świata Auzou

Dla fanów wakacyjnych szaleństw –„20 gier i łamigłówek Na wakacjach

Zestaw 20 gier i  łamigłówek „Na wakacjach to idealna propozycja dla nieco młodszych dzieci – już od 3-ego roku życia. Zawiera on różnorodne gry logiczne dla dzieci, które utrzymane są w klimacie wakacyjnym. Zestaw ten pozwoli małym podróżnikom na spędzenie czasu w ciekawy sposób, a jednocześnie rozwijanie umiejętności dziecka takich jak spostrzegawczość, koncentracja czy myślenie strategiczne.

Dzięki kolorowym, wakacyjnym ilustracjom podróż stanie się jeszcze bardziej interesująca i pełna przygód. Z nimi dziecko może pokonywać labirynty, łączyć punkty i poszukiwać różnic na obrazkach razem z uroczymi bohaterami spędzającymi czas na wakacyjnych aktywnościach. Zestaw może okazać się inspiracją dla planowania Waszego wspólnego, rodzinnego wypadu.

20 gier i łamigłówek Na wakacjach Auzou
20 gier i łamigłówek Na wakacjach Auzou

Dla miłośników oceanów i podwodnych stworzeń – „20 gier i łamigłówek Ocean”

Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane światem podwodnym i zwierzętami morskimi, to zestaw 20 gier na dwustronnych planszach „Ocean” od Auzou z pewnością przypadnie mu do gustu!

Zestaw 20 gier podróżnych na planszach – Ocean to świetna propozycja dla dzieci w wieku od 5 lat. Zestaw ten składa się z 20 różnorodnych gier umieszczonych na poręcznych planszach, które umożliwiają dziecku odkrywanie tajemnic podwodnego świata. Każda z gier została zaprojektowana tak, aby rozwijać umiejętności poznawcze i logiczne dziecka. Z grami i łamigłówkami od Auzou macie pewność, że maluch nie będzie nudził się w trakcie podróży!

20 gier i łamigłówek Ocean Auzou
20 gier i łamigłówek Ocean Auzou

Wielorazowe zestawy gier i łamigłówek dla dzieci z wymazywalnym flamastrem to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku rozrywkę i zabawę podczas długiej podróży. Świetnie sprawdzą się podczas podróży samochodem lub samolotem, ale zapewnią również rozrywkę na miejscu docelowym. Zestawy te są praktyczne, łatwe do zabrania ze sobą i nie zajmują wiele miejsca. Dzięki nim, letnie wyprawy staną się jeszcze bardziej interesujące i pełne przygód.

Najnowsze wpisy

Odkryj Kreatywną Magię Zestawów DIY Biżuterii Auzou dla Dzieci

Odkryj Kreatywną Magię Zestawów DIY Biżuterii Auzou dla Dzieci

Czy Twoje dziecko uwielbia tworzyć, eksperymentować i odkrywać nowe rzeczy? Zestawy DIY biżuterii marki Auzou to idealna propozycja dla małych artystów, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność i zdolności manualne w zabawny i interaktywny sposób. Nie tylko są one...